Tor wyścigowy Gdańsk - Pszczółki – Tory-Wyścigowe

Tor wyścigowy Gdańsk - Pszczółki

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Autodrom Pomorze
Żuławska 5
83-032 Pszczółki

Dojazd na tor

Toruń - odległość 155 km. Słupsk - odległość 140 km. Olsztyn - odległość 165 km. Warszawa - odległość 400 km.

Tor Wyścigowy Gdańsk

Tor Gdańsk Pszczółki jest położony na terenie ośrodka Autodrom Pomorze - w odległości 35 kilometrów od Gdańska. To miejsce, do którego wraca każdy fan szybkich samochodów. W skład infrastruktury obiektu wchodzą oprócz toru samochodowego, tor kartingowy, płyty poślizgowe, plac do manewrowania oraz budynki biurowe. Sam tor ma zgodnie z naszymi potrzebami długość 1200 metrów, na których to kierowcy mogą pokonywać liczne zakręty oraz przetestować szybkość samochodu na długiej prostej. Asfaltowa nawierzchnia pozwala na dynamiczną i bezpieczną jazdę. Tor Gdańsk Pszczółki to świetnie wyposażony obiekt, który zapewnia swoim gościom mnóstwo atrakcji.

Imprezy motoryzacyjne i atrakcje na torze wyścigowym Gdańsk - Pszczółki

Jeśli chcesz przejechać się sportowym samochodem, możesz to zrobić na Torze w Pszczółkach k. Gdańska. Organizujemy tu imprezy motoryzacyjne zrzeszające fanów luksusowych oraz sportowych samochodów. Odwiedź Autodrom Pomorze na jednym z naszych eventów i zabierz ze sobą rodzinę i znajomych. Imprezy na torze są otwarte dla każdego pasjonata motoryzacji. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na jazdę, będziesz mógł podziwiać superauta, zrobić kilka zdjęć i posłuchać na żywo ryku potężnych silników. Tor Wyścigowy Gdańsk dzięki bliskości Morza może być oryginalną atrakcją turystyczną dla wszystkich odwiedzających Bałtyk.

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Gdańsk - Pszczółki:

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Prezent
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności