Tory wyścigowe w Polsce – jazda super samochodami – Tory-Wyścigowe

Krzywa (Wrocław)

Tor wyścigowy Krzywa (Wrocław) dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Osła 1 JA 59-706 Osła +48 693 33 22 11

Wymiary toru

Długość: 1.80 km Szerokość: 8 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Bolesławiec - odległość 17 km. Legnica - odległość 36 km. Wrocław - odległość 107 km. Lubin - odległość 48 km.

Powstanie Toru Krzywa to świetna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic. Obiekt powstały na terenie lotniska Krzywa w miejscowości Osła jest obecnie jednym z nowocześniejszych torów samochodowych w kraju. Dużą zaletą toru jest jego nitka, której długość wynosi aż 1800 metrów. Nowoczesny tor zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy sportowymi autami dla każdego, kto zdecyduje się go odwiedzić. Liczne zakręty i długa prosta pozwolą ci poznać możliwości oraz dokładnie przetestować nasze samochody.

Tor Krzywa zyskuje coraz większą popularność wśród pasjonatów motoryzacji, którzy doceniają go za kameralną, choć profesjonalną atmosferę. Obiekt Krzywa to doskonałe miejsce do rozwijania umiejętności jazdy wyścigowej. Podczas naszych eventów można tu też spotkać najlepsze auta sportowe oraz luksusowe.

Radom - Jastrząb

Tor wyścigowy Radom - Jastrząb dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

AUTODROM JASTRZĄB
Czerwienica 25
26-502 Jastrząb

Wymiary toru

Długość: 2.40 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 125 km. Łódź - odległość 155 km. Lublin - odległość 140 km. Kielce - odległość 60 km.

Autodrom Jastrząb to nowoczesny tor wyścigowy położony na południe od Radomia. Jego infrastruktura przyciąga fanów motoryzacji i wyścigów samochodowych z całej Polski oraz osoby chcące podszkolić technikę jazdy. Na powierzchni blisko 20 hektarów wybudowano tor o długości 2400 m i szerokości 10 m, który pokryto asfaltowo-szutrową nawierzchnią. Aż 11 zakrętów pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności rajdowych oraz możliwości testowanych aut. Tor Radom ma także 3 długie proste umożliwiające rozpędzenie się do bardzo dużych prędkości. Poczynania kierowców są bacznie obserwowane przez osoby na trybunach mieszczących kilka tysięcy widzów. Tor w Radomiu działa też po zmroku dzięki zainstalowanemu oświetleniu.

Poznań Tor Główny

Tor wyścigowy Poznań Tor Główny dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Automobilklub Wielkopolski
Tor "Poznań"
ul. Wyścigowa 3
62-081 Przeźmierowo

Wymiary toru

Długość: 4.10 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Szczecin - odległość 250 km. Bydgoszcz - odległość 160 km. Wrocław - odległość 180 km. Łódź - odległość 240 km.

Tor Poznań to jeden z najciekawszych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Każdego sezonu przyciąga tysiące maniaków motoryzacyjnych, którzy spotykają się, by wspólnie obserwować zmagania zawodowców oraz kierowców-amatorów. Homologacja umożliwia organizowanie na nim profesjonalnych wyścigów samochodowych w skali kraju oraz całej Europy. Tor Poznań jest najdłuższym torem w całym kraju, dzięki czemu pozwala na pokonywanie imponujących dystansów. Jedno okrążenie to aż 4,1 kilometra trasy, podczas której na kierowców czeka 11 zakrętów i kilka prostych. Niedawno wymieniona nawierzchnia zapewnia idealną przyczepność oraz maksimum bezpieczeństwa podczas dynamicznej jazdy.

Poznań Tor Kartingowy

Tor wyścigowy Poznań Tor Kartingowy dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Automobilklub Wielkopolski
Tor "Poznań"
ul. Wyścigowa 3
62-081 Przeźmierowo

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Szczecin - odległość 250 km. Bydgoszcz - odległość 160 km. Wrocław - odległość 180 km. Łódź - odległość 240 km.

Tor Kartingowy to część Toru Głównego w Poznaniu, którego fragment wybudowano na pasie startowym byłego poznańskiego lotniska - Ławica. Długość 1,5 kilometra sprawia, iż jest on najdłuższym polskim torem kartingowym. Każdego roku odbywają się na nim wyścigi gokartów, samochodów i motocykli z całej Polski i Europy. Jest w całości pokryty asfaltem, co umożliwia osiąganie wysokich prędkości. Najdłuższa prosta o długości 0,2 kilometra oraz 8 zakrętów dają mnóstwo zabawy nawet dla doświadczonych kierowców.

Lublin - Ułęż

Tor wyścigowy Lublin - Ułęż dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy
MOTO PARK UŁĘŻ
(byłe lotnisko Ułęż)
info@motopark.net.pl

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 120 km. Białystok - odległość 220 km. Lublin - odległość 70 km. Łódź - odległość 250 km.

Tor wyścigowy Lublin Ułęż jest położony na terenie byłego lubelskiego lotniska szkoleniowego. Zapewnia kierowcom mnóstwo emocji, między innymi za sprawą imponującej długości 2500 metrów. Na torze organizowane są liczne imprezy zrzeszające wielbicieli motoryzacji i szybkich samochodów. Często pojawiają się też dziennikarze motoryzacyjni, którzy na torze Ułęż realizują programy telewizyjne. Kierowcy mają do dyspozycji ciekawą trasę w kształcie prostokąta z dwiema długimi prostymi oraz pięcioma zakrętami. Do dyspozycji gości pozostają też płyty poślizgowe, ośrodek szkoleniowy oraz obiekty gastronomiczne. Moto Park Ułęż to gratka dla każdego pasjonata szybkiej jazdy po torze wyścigowym.

Białystok

Tor wyścigowy Białystok dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Tor Białystok
ul. Romana Dmowskiego 19
16-010 Wasilków

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 10 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 210 km. Lublin - odległość 250 km. Olsztyn - odległość 230 km. Łódź - odległość 305 km.

Tor Białystok to niekwestionowana atrakcja północno-wschodniej Polski i jeden z najjaśniejszych punktów stolicy Podlasia. Jest położony na obrzeżach miasta. W sezonie letnim przyciąga mnóstwo osób mających hopla na punkcie “czterech kółek”. Urzeka swą harmonią z otaczającą go zielenią oraz ciekawym projektem, który dostosowano do ukształtowania terenu. Dzięki temu Tor Białystok oferuje kierowcom aż 9 zakrętów, odcinek wzniesienia i okrąg poślizgowy! Niedawno położona nawierzchnia jest idealnie gładka i pozwala na bezpieczne testowanie możliwości sportowych aut. Liczne nasypy ziemne i bariery energochłonne dbają o to, by kierowcom nie działa się krzywda. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oświetlenia tor w Białymstoku działa także wieczorami. Dla widzów zainteresowanych poczynaniami kierowców przygotowano odpowiednie trybuny oraz parking.

Warszawa - Modlin

Tor wyścigowy Warszawa - Modlin dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

TOR MODLIN
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. gen. Wiktora Thommée 1B

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 16 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 40 km. Radom - odległość 140 km. Białystok - odległość 200 km. Łódź - odległość 115 km.

Tor Modlin jest położony w sąsiedztwie lotniska Modlin w odległości 36 kilometrów od centrum stolicy. Jest miejscem organizacji wydarzeń motoryzacyjnych, szkoleń doszkalających jazdę oraz działań edukacyjnych. Podczas naszych eventów tor jest dopasowywany tak, by miał około 1200 m długości. Dla szukających mocnych wrażeń kierowców przygotowano liczne zakręty oraz prostą, na której można rozwinąć duże prędkości. Pokryta asfaltem nawierzchnia pozwala na bezpieczną jazdę oraz maksimum przyczepności. Odwiedzający Tor Modlin mają do dyspozycji sale konferencyjne zlokalizowane w dawnej prochowni, nowoczesny taras widokowy, zaplecze gastronomiczne oraz zadaszone trybuny z telebimami.

Łódź

Tor wyścigowy Łódź dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

TOR ŁÓDŹ
Kiełmina 78
Stryków 95-010

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: Asfalt

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 115 km. Bydgoszcz - odległość 200 km. Częstochowa - odległość 140 km. Radom - odległość 170 km.

Położony na północ od stolicy województwa łódzkiego, Tor Łódź znajduje się na terenie gminy Stryków w niewielkiej odległości od autostrad A1 i A2. Organizowane są na nim liczne wydarzenia zrzeszające miłośników szybkich samochodów oraz osoby chcące doszkalać technikę jazdy. Na odwiedzających Tor Łódź czekają liczne udogodnienia w postaci sal konferencyjnych czy kawiarni. Tor ma długość 1,05 km oraz szerokość wahającą się od 8 do 12 metrów. Podczas jednego okrążenia kierowcy przejeżdżają przez 7 zakrętów o różnym stopniu ostrości. W połączeniu z długą prostą daje to idealną możliwość przetestowania samochodu.

Kraków

Tor wyścigowy Kraków dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Moto Park Kraków
Nowa Huta
ul. Rzepakowa 4R


Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 15 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Katowice - odległość 105 km. Kielce - odległość 115 km. Łódź - odległość 240 km. Wrocław - odległość 295 km.

Tor Kraków to nowoczesny tor wyścigowy, który tłumnie odwiedzają pasjonaci motoryzacji oraz rodziny z dziećmi w ramach weekendowego relaksu. Jest obiektem szkoleniowo-treningowym, który umożliwia doskonalenie technik jazdy, a podczas organizowanych przez nas imprez przetestowanie sportowych i luksusowych samochodów. Tor samochodowy w Krakowie jest częścią całego kompleksu Moto Park Kraków, na którego terenie znajdują się sale wykładowe, showroomy oraz parking. Sam tor ma długość wynoszącą 1500 metrów i szerokość 12 metrów. Zaprojektowano na nim aż 9 zakrętów oraz prostą o długości 200 metrów.

Gdańsk - Pszczółki

Tor wyścigowy Gdańsk - Pszczółki dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Autodrom Pomorze
Żuławska 5
83-032 Pszczółki

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Toruń - odległość 155 km. Słupsk - odległość 140 km. Olsztyn - odległość 165 km. Warszawa - odległość 400 km.

Tor Wyścigowy Gdańsk

Tor Gdańsk Pszczółki jest położony na terenie ośrodka Autodrom Pomorze - w odległości 35 kilometrów od Gdańska. To miejsce, do którego wraca każdy fan szybkich samochodów. W skład infrastruktury obiektu wchodzą oprócz toru samochodowego, tor kartingowy, płyty poślizgowe, plac do manewrowania oraz budynki biurowe. Sam tor ma zgodnie z naszymi potrzebami długość 1200 metrów, na których to kierowcy mogą pokonywać liczne zakręty oraz przetestować szybkość samochodu na długiej prostej. Asfaltowa nawierzchnia pozwala na dynamiczną i bezpieczną jazdę. Tor Gdańsk Pszczółki to świetnie wyposażony obiekt, który zapewnia swoim gościom mnóstwo atrakcji.

Imprezy motoryzacyjne i atrakcje na torze wyścigowym Gdańsk - Pszczółki

Jeśli chcesz przejechać się sportowym samochodem, możesz to zrobić na Torze w Pszczółkach k. Gdańska. Organizujemy tu imprezy motoryzacyjne zrzeszające fanów luksusowych oraz sportowych samochodów. Odwiedź Autodrom Pomorze na jednym z naszych eventów i zabierz ze sobą rodzinę i znajomych. Imprezy na torze są otwarte dla każdego pasjonata motoryzacji. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na jazdę, będziesz mógł podziwiać superauta, zrobić kilka zdjęć i posłuchać na żywo ryku potężnych silników. Tor Wyścigowy Gdańsk dzięki bliskości Morza może być oryginalną atrakcją turystyczną dla wszystkich odwiedzających Bałtyk.

Warszawa - Słomczyn

Tor wyścigowy Warszawa - Słomczyn dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Autodrom Słomczyn
Słomczyn 66
05-600 Grójec

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 45 km. Łódź - odległość 120 km. Białystok - odległość 245 km. Kielce - odległość 140 km.

Autodrom Słomczyn to dla większości fanów motoryzacji miejsce znane z organizacji zawodów rallycrossowych. Obiekt jest położony nieopodal Grójca przy trasie S7 i DK50 w odległości ok. 40 km od Warszawy. Świetna lokalizacja toru, bogata infrastruktura oraz piękna okolica przyciągają do siebie mnóstwo osób. Na terenie Autodromu Słomczyn odbywają się przeróżne wydarzenia motoryzacyjne, takie jak Mistrzostwa Polski, Europy i Puchar Europy Centralnej w rallycrossie. Dla odwiedzających przygotowano trybuny, z których widać całą trasę przejazdu. Pozornie nieskomplikowana nitka toru wymaga od kierowców nieco umiejętności - na trasie o długości 1,2 kilometra znajduje się wiele ostrych zakrętów. To oraz asfaltowa nawierzchnia sprawiają, że jazda po torze Warszawa Słomczyn daje idealną możliwość sprawdzenia własnych możliwości.

Olsztyn

Tor wyścigowy Olsztyn dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Tor Olsztyn
Lotnisko Dajtki
ul. Sielska 34
10-802 Olsztyn

Wymiary toru

Długość: 2.00 km Szerokość: 35 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Białystok - odległość 230 km. Warszawa - odległość 215 km. Elbląg - odległość 105 km. Bydgoszcz - odległość 210 km.

Tor Olsztyn jest zlokalizowany na terenie Lotniska Dajtki - w odległości około 5 kilometrów od Olsztyna. W ciepłych miesiącach organizowane są na nim przeróżne imprezy motoryzacyjne zrzeszające pasjonatów czterech kółek z całego kraju. Płaska powierzchnia lotniska pozwala na zamianę go w tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. Na nasze potrzeby rozstawiany jest odcinek o łącznej długości 2000 metrów, na którym można dobrze się wyszaleć. Asfaltowa nawierzchnia jest idealnie gładka, dzięki czemu przejażdżki sportowymi autami są przyjemne i bezpieczne.

Toruń

Tor wyścigowy Toruń dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

MOTO PARK TORUŃ
ul. Łukasiewicza 66
87-100 Toruń
biuro@odtj.torun.pl

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Włocławek - odległość 70 km. Bydgoszcz - odległość 45 km. Inowrocław - odległość 40 km. Gdańsk - odległość 170 km.

MotoPark Tor Toruń to świetne miejsce na przeżycie niezwykłej przygody motoryzacyjnej! Jest położony w odległości zaledwie 5 km od centrum Torunia i 50 km od Bydgoszczy. Jest ośrodkiem doskonalenia techniki jazdy oraz miejscem organizacji wyścigów samochodowych, zawodów rallycrossowych, KJS, Super OES, zlotów fanów motoryzacji i pokazów luksusowych samochodów. Betonowa nawierzchnia oraz długość wynosząca 1050 metrów sprawiają, iż jazda na Torze w Toruniu to świetna i bezpieczna zabawa dla każdego miłośnika szybkich aut. Wokół Toru Toruń znajduje się wiele atrakcji, które sprawiają, że jest to idealne miejsce na spędzenie weekendu poza zgiełkiem miasta.

Koszalin

Tor wyścigowy Koszalin dostępne przejazdy

Dane kontaktowe

Ośrodek Sportów Motorowych. Moto Park Koszalin
ul. Gnieźnieńska 8
75-736 Koszalin

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 15 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Gdańsk - odległość 195 km. Szczecin - odległość 160 km. Poznań - odległość 240 km. Bydgoszcz - odległość 190 km.

Motopark Koszalin to obiekt sportowo-motoryzacyjny położony w Koszalinie, zaledwie kilkanaście kilometrów od Morza Bałtyckiego. Taka lokalizacja sprawia, że jest idealnym miejscem do odwiedzenia podczas wakacji nad morzem. Tor w Koszalinie jest jedynym tego rodzaju obiektem w regionie, dlatego też przyciąga do siebie liczne grupy maniaków motoryzacyjnych mieszkających na północy kraju. Nitka toru o długości 1050 metrów została pokryta asfaltem, dzięki czemu umożliwia szybką jazdę z maksymalną przyczepnością. Obecność aż 10 zakrętów pozwala na sprawdzenie swych umiejętności jako kierowcy oraz przetestowanie możliwości sportowych samochodów.

Bednary

Tor wyścigowy Bednary TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Tor Bednary
Bednary 17
62-100 Pobiedziska

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 50 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Poznań - odległość 30 km. Warszawa - odległość 310 km. Wrocław - odległość 200 km. Bydgoszcz - odległość 100 km.

Ośrodek szkoleniowo-motoryzacyjny Bednary Sobiesław Zasada Centrum zbudowano na płycie dawnego lotniska. Od Poznania dzieli go zaledwie 40 kilometrów. Tor Bednary przyciąga w sezonie wielu miłośników szybkich aut oraz wyścigów samochodowych. Służy zarówno profesjonalistom, jak i amatorom, którzy mogą się na nim szkolić z zakresu bezpiecznej jazdy w różnych warunkach pogodowych. Na potrzeby naszych eventów tor ma długość 2,5 kilometra. Jego niezwykle ciekawy układ pozwala rozwijać duże prędkości na prostej oraz sprawdzać możliwości auta w ciasnych zakrętach. Betonowa nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność i pewność prowadzenia.

Białystok Offroad

Tor wyścigowy Białystok Offroad TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Wymiary toru

Długość: 20.00 km Szerokość: 450 m Nawierzchnia: Jazda Lasem

Wrocław - Oleśnica

Tor wyścigowy Wrocław - Oleśnica TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Tor Wyścigowy Wrocław Oleśnica
(byłe lotnisko)

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dojazd na tor

Wrocław - odległość 35 km. Legnica - odległość 105 km. Katowice - odległość 200 km. Poznań - odległość 185 km.

Tor Wrocław Oleśnica znajduje się na terenie dawnego lotniska wojskowego w Oleśnicy. Od stolicy dolnego śląska dzieli go około 30 kilometrów. Jest miejscem organizacji wydarzeń o charakterze motoryzacyjnym, które przyciągają wielu maniaków samochodowych. Na odcinku o długości 1,5 km zaprojektowano długie proste i kilka zakrętów, które pozwalają na przetestowanie możliwości sportowych aut. Imponująca szerokość toru wynosząca 30 m pozwala na bezpieczne uzyskiwanie większych prędkości.

Szczecin - Makowice

Tor wyścigowy Szczecin - Makowice TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Makowice to miejscowość położona 89 km na północny-wschód od Szczecina. Na terenie byłego lotniska wojskowego powstał tor wyścigowy wykorzystujący pas startowy. Nitka toru liczy sobie aż 2500 metrów długości i jest wyłożona równą, asfaltową nawierzchnią. Na torze organizowane są zloty miłośników szybkich aut i wyścigów na ¼ mili. Wokół obiektu rozciągają się tereny rolnicze.

Biała Podlaska

Tor wyścigowy Biała Podlaska TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

ul.Bielańska 66
21-500 Biała Podlaska

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 16 m Nawierzchnia: beton, asfalt, szuter

Tor Biała Podlaska jest zlokalizowany na terenie byłego lotniska wojskowego. Jest miejscem, w którym odbywa się wiele zlotów, wyścigów, rajdów i imprez motoryzacyjnych - regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. W zależności od preferencji organizatora nitka toru może liczyć od 2 do 3,3 kilometra. Dla naszych potrzeb organizowana jest trasa o długości 2500 metrów. Szerokość toru waha się od 12 do 16 metrów. Nawierzchnia trasy to betonowe płyty oraz asfalt.

Borsk

Tor wyścigowy Borsk TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Tor Wyścigowy Borsk
Lotnisko Borsk 83-442

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: beton

Tor Borsk znajduje się w odległości 80 kilometrów od Gdańska i cechuje się niezwykle malowniczym i ciekawym położeniem. Wokół toru rozciąga się piękne jezioro, urokliwe ścieżki rowerowe i parki. Tor Borsk otwarto w miejscu byłego lotniska wojskowego. Jego regularny kształt jest przez nas zmieniany szykanami, dzięki czemu do dyspozycji kierowców pozostaje więcej ciekawych zakrętów i emocjonujących przejazdów. Tor ma długość 1,2 kilometra oraz szerokość 30 metrów. Takie wymiary pozwalają na swobodne poruszanie się po torze i dobre przetestowanie sportowych samochodów.

Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Główny

Tor wyścigowy Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Główny TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Silesia Ring
Kamień Śląski - Silesia Ring
ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
info@motopark.net.pl

Wymiary toru

Długość: 3.60 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asflat

Silesia Ring Tor Główny znajduje się w Kamieniu Śląskim - mieście położonym 30 kilometrów od Opola i zaledwie 8 kilometrów od autostrady A4. Jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w całej Polsce. Posiada niezwykle ciekawą infrastrukturę z budynkami administracyjnymi, garażami, wieżą startową i tarasami obserwacyjnymi. Główny Tor Silesia Ring liczy sobie aż 3,6 kilometra, co czyni go drugim pod względem długości torem w Polsce. Do dyspozycji kierowców pozostaje 15 zakrętów oraz bardzo długie proste (najdłuższa - 730 metrów), które umożliwiają osiągnięcie naprawdę dużych prędkości. O bezpieczeństwo kierowców dbają pułapki żwirowe i energochłonne bariery.

Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Kartingowy

Tor wyścigowy Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Kartingowy TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Silesia Ring
Kamień Śląski - Silesia Ring
ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
info@motopark.net.pl

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Tor kartingowy jest częścią kompleksu Silesia Ring w Kamieniu Śląskim, który powstał na płycie lotniska wojskowego. Nowoczesny obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od autostrady A4 i Opola. Na torze Silesia Ring organizowane są liczne imprezy zrzeszające miłośników szybkich samochodów, wyścigów oraz gokartów. Kartingowa część toru obejmuje jedno z dwóch mniejszych okrążeń całej trasy. Daje to łącznie nitkę o długości 1500 metrów i szerokości wahającej się od 12 do 15 metrów. Długi odcinek prostej umożliwia rozpędzenie się do dużej prędkości, a 7 zakrętów pozwala przetestować właściwości jezdne każdego auta.

Kielce

Tor wyścigowy Kielce TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

ul. Jana Pawła II 9
26-001 Kielce-Masłów

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Tor Kielce mieści się na terenie lotniska Masłów, położonego na północny-wschód od stolicy województwa świętokrzyskiego. Jest jednym z najbardziej znanych torów wyścigowych w całej Polsce - głównie za sprawą tego, że był pierwszym samochodowo-motocyklowym torem w Polsce. Tor Kielce jest obecnie częścią Automobilklubu Kieleckiego, do którego należy ośrodek “Moto-Raj”. Niezwykle ciekawa trasa liczy sobie aż 2,5 kilometra długości i jest w całości wykonana z betonu. Kierowcy mogą liczyć na długą prostą o długości 400 metrów, 7 zakrętów i nawrót wymagający sprawnego operowania kołem kierownicy. Obiekt oraz jego otoczenie stanowią ciekawą propozycję na wspólne spędzanie wolnego czasu. Odwiedzają go nie tylko maniacy motoryzacji, ale też całe rodziny z dziećmi.

Legnica

Tor wyścigowy Legnica TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Tor Legnica
Aleja Rzeczpospolitej 116
Legnica 59-200

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 40 m Nawierzchnia: asfalt

Tor Legnica jest wydzielonym obiektem na terenie byłego lotniska wojskowego. Powierzchnia całego kompleksu wynosi 4000 m, tor główny ma wymiary 1600 m x 40 m. Lotnisko jest położone w południowo–wschodniej części Legnicy. Obecnie lotnisko zostało wystawione na sprzedaż. Na części jego obszaru rozbudowały się sklepy i zakłady produkcyjne. Z płyty pasa startowego korzystają mieszkańcy Legnicy, organizując wyścigi, zloty samochodowe czy też loty paralotniami. Na nasze potrzeby ustawiany jest tor o długości 2.5 km.

Lublin

Tor wyścigowy Lublin TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Tor Lublin to miejsce, którym zarządzał Automobilklub Lubelski. Główna nitka toru liczyła sobie 1,42 kilometra, a jego szerokość wynosiła w najwęższym miejscu 8, a w najszerszym 12 metrów. Na torze często organizowano różnego rodzaju imprezy o charakterze motoryzacyjnym. Obecnie tor jest zamknięty, a na jego terenie wyrastają nowe budynki mieszkalne. Wszystkich mieszkańców Lublina i okolic zapraszamy na przejażdżki na torze Lublin - Ułęż.

Mikołajki

Tor wyścigowy Mikołajki TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 10 m Nawierzchnia: Szutr

Tor w Mikołajkach został wybudowany w 2009 roku i od tamtego czasu przyciąga wielu sympatyków wyścigów samochodowych z całej Polski. Jego niewątpliwą zaletą jest położenie wśród malowniczego krajobrazu Mazur - krainy tysiąca jezior. Obiekt rozciąga się na powierzchni blisko 15 hektarów. Sam tor ma długość 2500 metrów oraz szerokość sięgającą 12 metrów. Cała nawierzchnia toru jest pokryta szutrem, z tego też względu na torze w Mikołajkach organizowany jest Rajd Polski, będący częścią Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Wokół obiektu znajduje się atrakcyjna baza noclegowa, która umożliwia połączenie imprezy samochodowej ze zwiedzaniem Mikołajek i okolic.

Nowe Miasto

Tor wyścigowy Nowe Miasto TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia:

Tor Nowe Miasto nad Pilicą jest położony w powiecie płońskim w województwie mazowieckim. Od stolicy dzieli go zaledwie 80 kilometrów. Tor utworzono na płycie nieużywanego lotniska wojskowego w północno-zachodniej części Nowego Miasta. Nitka toru liczy sobie 2,4 kilometra i zapewnia kierowcom blisko 20 metrów szerokości. Obiekt nadaje się do jazdy szutrowej oraz off-roadowej.

Radom

Tor wyścigowy Radom TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Kartodrom Radom
Automobilklub Radomski
Warszawska 17/21
26-600 Radom

Wymiary toru

Długość: 0.80 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Kartodrom Radom to jeden z najnowocześniejszych obiektów do jazdy gokartami w Polsce. Zbudowano go w latach osiemdziesiątych, a w 2008 roku przeszedł gruntowną modernizację. Po wymianie prawie całej infrastruktury stał się miejscem organizacji wyścigów kartingowych i motocyklowych. Zrzesza też fanów motoryzacji, którzy na torze w Radomiu sprawdzają możliwości aut. Tor ma 850 metrów długości oraz szerokość wahającą się od 8 do 12 metrów. Liczne zakręty i łuki umożliwiają świetną zabawę w sportowych pojazdach.

Wrocław

Tor wyścigowy Wrocław TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Wymiary toru

Długość: 1.00 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia:

Tor Rakietowa we Wrocławiu działał od 2004 roku i charakteryzował się niezwykle ciekawym kształtem, który dawał kierowcom wiele radości podczas jazdy. Na torze znajdowało się wiele instalacji i systemów umożliwiających poznawanie zasad i technik bezpiecznej jazdy. Był miejscem, w którym organizowano liczne atrakcje motoryzacyjne, wyścigi i pokazy samochodów. Tor został zamknięty, z tego też względu zapraszamy na pobliski tor w Oleśnicy.

Żerań

Tor wyścigowy Żerań TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Dane kontaktowe

Wymiary toru

Długość: 0.85 km Szerokość: 8 m Nawierzchnia:

Po torze Żerań pozostała już tylko piękna historia. Legendarny obiekt został wyburzony, a w jego miejsce powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Warto przypomnieć, iż w swej 65-letniej historii tor był miejscem spotkań pasjonatów motoryzacji i wyścigów samochodowych. Przez wiele lat był własnością FSO, aż do roku 2011, kiedy to prawa do działki przejęła Mennica Polska. Przez wiele lat tor był wynajmowany przez grupę zrzeszającą miłośników czterech kółek - Warsaw Night Racing. W maju 2017 roku tor zrównano z ziemią. Wszystkich fanów szybkiej jazdy zapraszamy na inne pobliskie tory - Warszawa Słomczyn, Warszawa Drive Land, Warszawa Modlin, Radom Jastrząb oraz Lublin Ułęż.

Prezent
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności